THR 20-7215WI ImageDaha böyük şəkil bax
Image nümayəndəlik ola bilər.
Məhsul detallarına baxın.
THR 20-7215WI
Stokta 8 pcs Qiymətləndirmə qiyməti (ABŞ dolları ilə)
İstehsalçı Hissə nömrəsi:
THR 20-7215WI
İstehsalçı / Marka
Traco Power
Təsvirin bir hissəsi:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək:
Fondun vəziyyəti:
Yeni orijinal, 8 ədəd mövcuddur.
Dən gəmi:
Hong Kong
Göndərmə yolu:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Sorğu Online
Hissə nömrəsi
İstehsalçı
Miqyası tələb et
Şirkət Adı
Əlaqə Adınız
E-poçt
Telefon
Mesaj
Xahiş edirik Kodu Doğrula və "Submit" düyməsini basın.
Hissə nömrəsi THR 20-7215WI
İstehsalçı / Marka Traco Power
Stok miqdarı 8 pcs Stock
Kateqoriya Güc Sərfiyyatı - Board Mount > DC DC çeviriciləri
Təsvir 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək: RoHS Compliant
Voltaj - Çıxış 4 -
Voltaj - Çıxış 3 -
Voltaj - Çıxış 2 -
Voltaj - Çıxış 1 24V
Gərginlik - İzolyasiya 3 kV
Voltaj - Giriş (Min) 40V
Voltaj - Giriş (Maks) 160V
Tipi Isolated Module
Təchizatçı Qurğu Paketi -
Standart nömrə 62368-1
Ölçü / Ölçü 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Series THR 20WI (20W)
Güc (vattlar) 20 W
Paket / Case 6-DIP Module
Paket Tube
Əməliyyat temperaturu -40°C ~ 80°C (With Derating)
Çıxış sayıları 1
Montaj Tipi Through Hole
Xüsusiyyətləri Adjustable Output, Remote On/Off
Məhsuldarlıq 86%
Cari - Çıxış (Maks) 833mA