THR 20-7215WI ImageNagyobb kép megtekintése
Kép lehet reprezentáció.
A termék részleteit lásd a specifikációnál.
THR 20-7215WI
Raktáron 8 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)
Gyártó Cikkszám:
THR 20-7215WI
Gyártó / márka
Traco Power
A leírás része:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Adatlapokat:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Ólommentes állapot / RoHS állapot:
Készlet állapota:
Új eredeti, 8 db készlet áll rendelkezésre.
Innen szállítva:
Hong Kong
Feladás módja:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Érdeklődés Online
Cikkszám
Gyártó
Mennyiségre van szükség
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Telefon
Üzenet
Kérjük, írja be a Ellenőrző kódot, majd kattintson a "Küldés" gombra
Cikkszám THR 20-7215WI
Gyártó / márka Traco Power
Készletmennyiség 8 pcs Stock
Kategória Tápegységek - tábla tartó > DC DC átalakítók
Leírás 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Ólommentes állapot / RoHS állapot: RoHS Compliant
Feszültség - kimenet 4 -
Feszültség - kimenet 3 -
Feszültség - kimenet 2 -
Feszültség - kimenet 1 24V
Feszültség - Izolálás 3 kV
Feszültség - bemenet (perc) 40V
Feszültség - Bemenet (Max) 160V
típus Isolated Module
Szállító eszközcsomag -
Szabványszám 62368-1
Méret / dimenzió 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Sorozat THR 20WI (20W)
Teljesítmény (Watt) 20 W
Csomagolás / tok 6-DIP Module
Csomag Tube
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 80°C (With Derating)
Kimenetek száma 1
Szerelési típus Through Hole
Jellemzők Adjustable Output, Remote On/Off
Hatékonyság 86%
Áram - kimenet (max.) 833mA