THR 20-7215WI ImageHizaha sary lehibe kokoa
Mety ho sary ny sary.
Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
THR 20-7215WI
Ao amin'ny staoky 8 pcs Fepetra takiana (amin'ny vola US)
Manufacturer Part Number:
THR 20-7215WI
Manufacturer / Brand
Traco Power
Fanambarana:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Lead Free Status / RoHS Status:
Stock Condition:
New original, 8 pcs Stock Available.
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Enquiry Online
Part Number
Manufacturer
Takio ny isa
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Phone
Message
Ampidiro azafady ny verify Code ary tsindrio "Submit"
Part Number THR 20-7215WI
Manufacturer / Brand Traco Power
Stock Quantity 8 pcs Stock
Category Fiantohana herinaratra - Tafio-bala > DC DC Converters
Description 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Lead Free Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Input (min) 40V
Voltage - Input (Max) 160V
Type Isolated Module
Package Device Device -
Laharana fenitra 62368-1
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Series THR 20WI (20W)
Power (Watts) 20 W
Package / Case 6-DIP Module
Fonosana Tube
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Isan'ny output 1
Tendrombohitra Through Hole
Toetoetra Adjustable Output, Remote On/Off
fahombiazana 86%
Current - Output (Max) 833mA