THR 20-7215WI ImageBekijk groter beeld
Afbeelding kan representatie zijn.
Zie specificaties voor productdetails.
THR 20-7215WI
Op voorraad 8 pcs Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Fabrikant Onderdeel nummer:
THR 20-7215WI
Fabrikant / merk
Traco Power
Onderdeel van de beschrijving:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Leid Free Status / RoHS Status:
Voorraad conditie:
Nieuw origineel, 8 stuks Voorraad beschikbaar.
Verschepen van:
Hong Kong
Zending manier:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Onderzoek online
Onderdeel nummer
Fabrikant
Vereis hoeveelheid
Bedrijfsnaam
contactnaam
E-mail
Telefoon
Bericht
Voer Verificatiecode in en klik op "Verzenden"
Onderdeel nummer THR 20-7215WI
Fabrikant / merk Traco Power
Voorraadhoeveelheid 8 pcs Stock
Categorie Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters
Beschrijving 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Leid Free Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 3 kV
Voltage - Input (Min) 40V
Voltage - Input (Max) 160V
Type Isolated Module
Leverancier Device Pakket -
Standaardnummer 62368-1
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie THR 20WI (20W)
Vermogen (Watt) 20 W
Verpakking / doos 6-DIP Module
Pakket Tube
Temperatuur -40°C ~ 80°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole
Kenmerken Adjustable Output, Remote On/Off
doeltreffendheid 86%
Current - Output (Max) 833mA