THR 20-7215WI ImageTirohia te ahua nui
Ko te whakaahua he tohu.
Tirohia nga taipitopito mo nga taipitopito hua.
THR 20-7215WI
I roto i te Stock 8 pcs Tohu Whakatau (I nga Tae Uara)
Kaihanga Tau Wae:
THR 20-7215WI
Kaihanga / Waitohu
Traco Power
Tuhinga o mua:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Ngā Rauemi:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga:
Waehere Stock:
Te taketake hou, 8 pcs Stock Available.
Tuhinga mai i:
Hong Kong
Te Ara Tuhi:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Uiui Ipurangi
Tau Wae
Kaihanga
Whakaritea te Raunaha
Ingoa Kamupene
Ingoa Whakapā
Ī-mēra
Waea
Karere
Tomo koa tirohia te Waehere Manatoko me te panui "Tukuna"
Tau Wae THR 20-7215WI
Kaihanga / Waitohu Traco Power
Te Rauemi Rawa 8 pcs Stock
Kāwai Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters
Whakaahuatanga 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga: RoHS Compliant
Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3 kV
Momotuhi - Input (Min) 40V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato -
Tau Paerewa 62368-1
Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Raupapa THR 20WI (20W)
Mana (Watts) 20 W
Paa / Case 6-DIP Module
Pūhera Tube
Tae Mahi -40°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote On/Off
He pai 86%
Nama - Whakaputa (Max) 833mA