THR 20-7215WI ImageПогледајте већу слику
Слика може бити репрезентација.
Погледајте спецификације за детаље о производу.
THR 20-7215WI
На лагеру 8 pcs Референтна цена (у америчким доларима)
Произвођач Произвођачки број:
THR 20-7215WI
Произвођач / робна марка
Traco Power
Део Описа:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Табеле са подацима:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Статус без воде / РоХС статус:
Стоцк Цондитион:
Нови оригинал, 8 комад доступан.
Испоручити од:
Hong Kong
Пут отпреме:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Упит Онлине
Произвођачки број
Произвођач
Захтевајте количину
Име компаније
Контакт Име
Е-маил
Телефон
Порука
Унесите код за потврду и кликните "Пошаљи"
Стоцк Куантити 8 pcs Stock
Категорија Снабдевање - монтажа на плочи > Конвертори ДЦ ДЦ
Статус без воде / РоХС статус: RoHS Compliant
Напон - излаз 4 -
Напон - излаз 3 -
Напон - излаз 2 -
Напон - излаз 1 24V
Волтаге - Исолатион 3 kV
Напон - улаз (мин) 40V
Напон - улаз (макс.) 160V
Тип Isolated Module
Пакет уређаја за добављаче -
Стандардни број 62368-1
Величина / Димензија 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Сериес THR 20WI (20W)
Снага (Ваттс) 20 W
Пакет / случај 6-DIP Module
Пакет Tube
Радна температура -40°C ~ 80°C (With Derating)
Број излаза 1
Тип монтаже Through Hole
Карактеристике Adjustable Output, Remote On/Off
Ефикасност 86%
Струја - излаз (макс.) 833mA