THR 20-7215WI ImageOglejte si večjo sliko
Slika je lahko predstavitev.
Glejte specifikacije za podrobnosti o izdelku.
THR 20-7215WI
Na zalogi 8 pcs Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
Proizvajalec Številka dela:
THR 20-7215WI
Proizvajalec / blagovna znamka
Traco Power
Del opisa:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Podatkovni listi:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Status svobodnega statusa / RoHS:
Stanje zalog:
Novi original, 8 kos zaloge na zalogi.
Ladja od:
Hong Kong
Pošiljanje poti:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Povpraševanje na spletu
Številka dela
Proizvajalec
Zahtevaj količino
ime podjetja
Kontaktno ime
E-naslov
Telefon
Sporočilo
Vnesite kodo za preverjanje in kliknite »Pošlji«
Številka dela THR 20-7215WI
Proizvajalec / blagovna znamka Traco Power
Stock Količina 8 pcs Stock
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki
Opis 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Status svobodnega statusa / RoHS: RoHS Compliant
Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3 kV
Napetost - Vhod (Min) 40V
Napetost - Vhod (maks.) 160V
Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja -
Standardna številka 62368-1
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serija THR 20WI (20W)
Moč (Watts) 20 W
Paket / primer 6-DIP Module
Paket Tube
delovna temperatura -40°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole
Lastnosti Adjustable Output, Remote On/Off
Učinkovitost 86%
Tok - izhod (maks.) 833mA