THR 20-7215WI ImageНамоиши калонтарро бинед
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад.
Барои дидани тафсилоти маҳсулот нигоҳ кунед.
THR 20-7215WI
Дар фурӯш 8 pcs Арзиши арзон (дар доллари ИМА)
Истеҳсолкунанда Қисми рақамӣ:
THR 20-7215WI
Истеҳсолкунанда / Бренд
Traco Power
Қисми тавсиф:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Маълумотнома:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS:
Ҳолати хавфи:
Нусхаи нав, 8 платформа дастрас аст.
Гирифтан аз:
Hong Kong
Роҳи фиристодан:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Дархости онлайн
Қисми рақамӣ
Истеҳсолкунанда
Маблағро талаб кунед
номи ширкат
Тамос
Почтаи электронӣ
Телефон
Паёмҳо
Лутфан Рамзро тасдиқ кунед ва пахш кунед "Submit"
Қисми рақамӣ THR 20-7215WI
Меъёрҳои саҳҳомӣ 8 pcs Stock
Категория Маҳсулотҳои барқ ​​- Дӯкони роҳ > Департаментҳои DC DC
Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS: RoHS Compliant
Voltage - Натиҷаи 4 -
Voltage - Натиҷаи 3 -
Voltage - Натиҷаи 2 -
Voltage - Натиҷаи 1 24V
Voltage - Изолат 3 kV
Voltage - Миқдори (Min) 40V
Voltage - Миқдори (Максим) 160V
Намуди Isolated Module
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ -
Рақами стандартӣ 62368-1
Андоз / Дафъ 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Силсила THR 20WI (20W)
Энергетика (Ватт) 20 W
Пакети / Кадом 6-DIP Module
Пакет Tube
Ҳарорат -40°C ~ 80°C (With Derating)
Шумораи протоколҳо 1
Навъи таваллуд Through Hole
Вижагиҳо Adjustable Output, Remote On/Off
Натиҷа 86%
Акнун - Натиҷа (Максим) 833mA