THR 20-7215WI ImageJonga umfanekiso omkhulu
Umfanekiso ungabonakaliswa.
Bona iibhonkco zeenkcukacha zomkhiqizo.
THR 20-7215WI
Ikhona evenkileni 8 pcs Ixabiso leReferensi (KwiiDola zase-US)
Umenzi Inombolo yendawo:
THR 20-7215WI
Umkhiqizi / Umshicileli
Traco Power
Icandelo leenkcazo:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Maxwebhu:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Isimo soBume beNkokeli / Isimo seRoHS:
Isimo seStock:
Intsha yasekuqaleni, i8 ii-pcs Stock Available.
Umkhumbi:
Hong Kong
Indlela yokuthunyelwa:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Inquiry Online
Inombolo yendawo
Umenzi
Ifuna Ixabiso
Igama leKhampani
Igama lokuqhagamshelwa
I-imeyile
Ifowuni
Umyalezo
Nceda faka iKhowudi yoViniso kwaye nqakraza "Thumela"
Inombolo yendawo THR 20-7215WI
Umkhiqizi / Umshicileli Traco Power
Stock Quantity 8 pcs Stock
Udidi Izixhobo zamandla - iNtaba yeBhodi > DC DC Converters
Inkcazo 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Isimo soBume beNkokeli / Isimo seRoHS: RoHS Compliant
I-Voltage - Isiphumo 4 -
I-Voltage - Isiphumo 3 -
I-Voltage - Isiphumo 2 -
I-Voltage - Isiphumo 1 24V
I-Voltage - Isolation 3 kV
I-Voltage - Input (Min) 40V
I-Voltage - Input (Max) 160V
Uhlobo Isolated Module
Iphakheji yeCandelo leNkonzo -
Inani eliqhelekileyo 62368-1
Ubukhulu / ubukhulu 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Uchungechunge THR 20WI (20W)
Amandla (Watts) 20 W
Iphakheji / Iimeko 6-DIP Module
Iphakheji Tube
Ukushisa okusebenzayo -40°C ~ 80°C (With Derating)
Inani leZiphumo 1
Uhlobo lokuPhakamisa Through Hole
Iimbonakalo Adjustable Output, Remote On/Off
Ukusebenza kakuhle 86%
I-Current-Output (Max) 833mA