THR 20-7215WI ImageBuka isithombe esikhulu
Isithombe singabekwa.
Bona ama-specs ngemininingwane yomkhiqizo.
THR 20-7215WI
Kukhona kusitoki 8 pcs Inani lokubhekisela (EmaDola ase-US)
Umkhiqizi Inombolo Yengxenye:
THR 20-7215WI
Umkhiqizi / Umkhiqizo
Traco Power
Ingxenye Yokuchaza:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Amadokhumenti:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Isimo samahhala sendawo / isimo se-RoHS:
Isimo se-Stock:
Ukuqala okusha, ama-8 ama-pcs Stock atholakalayo.
Umkhumbi ovela:
Hong Kong
Ukuthunyelwa Kwendlela:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Inquiry Online
Inombolo Yengxenye
Umkhiqizi
Kudinga inani
Igama Lenkampani
igama longaxhumana naye
Imeyili
Ifoni
Umlayezo
Sicela ufake ikhodi yokuqinisekisa bese uchofoza okuthi "thumela"
Inombolo Yengxenye THR 20-7215WI
Umkhiqizi / Umkhiqizo Traco Power
I-Stock Quantity 8 pcs Stock
Isigaba Izimpahla zamandla - iNtaba yeBhodi > DC DC Converters
Incazelo 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Isimo samahhala sendawo / isimo se-RoHS: RoHS Compliant
I-Voltage - I-Output 4 -
I-Voltage - Okukhipha 3 -
I-Voltage - Okushicilelwe 2 -
I-Voltage - I-Output 1 24V
I-Voltage - Isolation 3 kV
I-Voltage - Ukufaka (Min) 40V
I-Voltage - Ukungena (i-Max) 160V
Thayipha Isolated Module
Iphakheji yedivaysi yensiza -
Inombolo ejwayelekile 62368-1
Usayizi / Isilinganiso 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Uchungechunge THR 20WI (20W)
Amandla (Watts) 20 W
Iphakheji / Icala 6-DIP Module
Isishuqulu Tube
Ukushisa okusebenzayo -40°C ~ 80°C (With Derating)
Inani lemiphumela 1
Uhlobo lokufaka Through Hole
Izici Adjustable Output, Remote On/Off
Ukusebenza kahle 86%
Okwamanje - Okushicilelwe (Max) 833mA