THR 20-7215WI Image}]لوی عکس وګورئ
}]انځور ښايي استازیتوب وي.
د محصول توضیحاتو لپاره امتیاز وګورئ.
THR 20-7215WI
}]په ګدام کښي 8 pcs }]د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
جوړونکی برخه:
THR 20-7215WI
}]جوړونکی / برنامه
Traco Power
}]د تفصیل برخه:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
د معلوماتو پاڼې:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ:
}]د اسٹاک حالت:
}]نوې اصلي، 8 پی سیز سټاک موجود دي.
}]له:
Hong Kong
}]د لیږد لاره:
DHL/Fedex/TNT/UPS
}]انلاین انلاین
برخه
جوړونکی
}]د اړتیا وړ مقدار
دکمپنی نوم
د اړیکو نوم
برېښلیک
تلیفون
پیغام
مهرباني وکړئ د تایید کوډ داخل کړئ او "جمعه" کلیک وکړئ
برخه THR 20-7215WI
}]جوړونکی / برنامه Traco Power
}]د سټاک مقدار 8 pcs Stock
کټګورۍ بریښنا تجهیزات - د بورډ غر > د DC DC بدلونکي
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ: RoHS Compliant
د ولټاژ - محصول محصول 4 -
د ولټاژ آؤٹ محصول 3 -
د ولټاژ - محصول محصول 2 -
د ولټاژ آؤٹ محصول 1 24V
ولټاژ - تنفس 3 kV
ولټاژ - انټرنیټ (Min) 40V
ولټاژ - انټر (Max) 160V
ډول Isolated Module
د سپلویز وسیله بسته -
معياري شمېره 62368-1
اندازه / اندازه 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
لړۍ THR 20WI (20W)
ځواک (واټونه) 20 W
بسته / قضیه 6-DIP Module
بسته Tube
د حرارت درجه -40°C ~ 80°C (With Derating)
د محصولاتو شمیر 1
د غرونو ډول Through Hole
برخی Adjustable Output, Remote On/Off
وړتیا 86%
اوسني - محصول (Max) 833mA