THR 20-7215WI ImageIrudi handiagoa ikusi
Irudia ordezkaritza izan daiteke.
Ikus produktuaren xehetasunak ikusi.
THR 20-7215WI
Stockan 8 pcs Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
fabrikatzailea Zenbakiaren zenbakia:
THR 20-7215WI
Fabrikatzaileak / Marka
Traco Power
Deskribapen zatia:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Fitxak:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Lead Free Status / RoHS egoera:
Stock egoera:
Original berria, 8 pcs stock eskuragarri.
Ontziatik aurrera:
Hong Kong
Bidalketa Bidea:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Kontsulta Online
Zenbakiaren zenbakia
fabrikatzailea
Eskatu zenbatekoa
Enpresaren izena
Harremanetarako Izena
E-mail
Mugikorra
Mezua
Sartu Verify Code eta sakatu "Bidali"
Zenbakiaren zenbakia THR 20-7215WI
Fabrikatzaileak / Marka Traco Power
Stock Kopurua 8 pcs Stock
Kategoria Power Supplies - Kontseiluko muntaia > DC DC bihurgailuak
deskribapena 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Lead Free Status / RoHS egoera: RoHS Compliant
Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3 kV
Tentsioa - Sarrera (min) 40V
Tentsioa - Input (Max) 160V
Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea -
Zenbaki estandarra 62368-1
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Series THR 20WI (20W)
Energia (Watts) 20 W
Pakete / kasua 6-DIP Module
Pakete Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C (With Derating)
Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote On/Off
Eraginkortasuna 86%
Uneko - Irteera (Max) 833mA