THR 20-7215WI ImagePogledajte veću sliku
Slika može biti reprezentacija.
Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
THR 20-7215WI
Na lageru 8 pcs Referentna cena (u američkim dolarima)
Proizvođač Broj dela:
THR 20-7215WI
Proizvođač / robna marka
Traco Power
Deo Opisa:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Status bez vode / RoHS status:
Stock Condition:
Novi original, 8 komad dostupan.
Brod od:
Hong Kong
Put otpreme:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Upit Online
Broj dela
Proizvođač
Zahtevajte količinu
Ime kompanije
ime kontakta
E-mail
Telefon
Poruka
Unesite kod za potvrdu i kliknite "Pošalji"
Broj dela THR 20-7215WI
Proizvođač / robna marka Traco Power
Stock Količina 8 pcs Stock
Kategorija Snabdevanje - montaža na ploči > Konvertori DC DC
Opis 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Status bez vode / RoHS status: RoHS Compliant
Napon - izlaz 4 -
Napon - izlaz 3 -
Napon - izlaz 2 -
Napon - izlaz 1 24V
Napon - Izolacija 3 kV
Napon - ulaz (min) 40V
Napon - ulaz (maks.) 160V
Tip Isolated Module
Paket uređaja za dobavljače -
Standardni broj 62368-1
Veličina / Dimenzije 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Series THR 20WI (20W)
Snaga (Watts) 20 W
Paket / slučaj 6-DIP Module
Paket Tube
Radna temperatura -40°C ~ 80°C (With Derating)
Broj izlaza 1
Tip montaže Through Hole
Karakteristike Adjustable Output, Remote On/Off
Efikasnost 86%
Struja - izlaz (maks.) 833mA