THR 20-7215WI ImageSe større billede
Billede kan være repræsentation.
Se specifikationer for produktdetaljer.
THR 20-7215WI
På lager 8 pcs Referencepris (i amerikanske dollars)
Fabrikant Varenummer:
THR 20-7215WI
Producent / Brand
Traco Power
Del af beskrivelse:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Dataark:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Blyfri Status / RoHS Status:
Lager tilstand:
Ny original, 8 stk. Lager til rådighed.
Skib fra:
Hong Kong
Forsendelsesmåde:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Forespørgsel Online
Varenummer
Fabrikant
Kræve Mængde
firmanavn
Kontakt navn
E-mail
telefon
Besked
Indtast venligst Bekræft kode og klik på "Send"
Varenummer THR 20-7215WI
Producent / Brand Traco Power
Lager Antal 8 pcs Stock
Kategori Strømforsyninger - bordmontering > DC DC-omformere
Beskrivelse 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Blyfri Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Spænding - Output 4 -
Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3 kV
Spænding - Indgang (Min) 40V
Spænding - Indgang (Max) 160V
Type Isolated Module
Leverandør Device Package -
Standardnummer 62368-1
Størrelse / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie THR 20WI (20W)
Power (Watts) 20 W
Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Pakke Tube
Driftstemperatur -40°C ~ 80°C (With Derating)
Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole
Funktioner Adjustable Output, Remote On/Off
Effektivitet 86%
Nuværende - Output (Max) 833mA