THR 20-7215WI ImageVer imaxe máis grande
A imaxe pode ser representación.
Ver especificacións para detalles do produto.
THR 20-7215WI
En stock 8 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)
Fabricante Número de peza:
THR 20-7215WI
Fabricante / Marca
Traco Power
Parte da descrición:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Follas de cálculo:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Estado libre de chumbo / Estado RoHS:
Condición de stock:
Novas pezas orixinais de 8 dispoñibles.
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Enquisas en liña
Número de peza
Fabricante
Esixir cantidade
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Teléfono
Mensaxe
Introduza Verificar código e prema en "Enviar"
Número de peza THR 20-7215WI
Fabricante / Marca Traco Power
Cantidade de stock 8 pcs Stock
Categoría Fontes de alimentación - Montaxe de placas > Conversores DC DC
Descrición 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Estado libre de chumbo / Estado RoHS: RoHS Compliant
Tensión - Saída 4 -
Tensión - Saída 3 -
Tensión - Saída 2 -
Tensión - Saída 1 24V
Tensión - Illamento 3 kV
Tensión - Entrada (min) 40V
Tensión - Entrada (máx.) 160V
Escriba Isolated Module
Paquete de dispositivos de provedor -
Número estándar 62368-1
Tamaño / dimensión 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie THR 20WI (20W)
Poder (Watts) 20 W
Paquete / caso 6-DIP Module
Paquete Tube
Temperatura de operación -40°C ~ 80°C (With Derating)
Número de saídas 1
Tipo de montaxe Through Hole
características Adjustable Output, Remote On/Off
Eficiencia 86%
Actual - Saída (máx.) 833mA