THR 20-7215WI ImageSkatīt lielāku attēlu
Attēls var būt attēlojums.
Skatīt specifikācijas par produkta informāciju.
THR 20-7215WI
Noliktavā 8 pcs Atsauces cena (ASV dolāros)
Ražotājs Daļas numurs:
THR 20-7215WI
Ražotājs / zīmols
Traco Power
Daļa no Apraksts:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datu lapas:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss:
Krājumu stāvoklis:
Jauns oriģināls, 8 gab. Pieejams krājums.
Kuģis no:
Hong Kong
Nosūtīšanas veids:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Pieprasījums tiešsaistē
Daļas numurs
Ražotājs
Pieprasīt daudzumu
Kompānijas nosaukums
Kontakta vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa
Lūdzu, ievadiet verifikācijas kodu un noklikšķiniet uz "Iesniegt"
Daļas numurs THR 20-7215WI
Ražotājs / zīmols Traco Power
Krājuma daudzums 8 pcs Stock
Kategorija Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji
Apraksts 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss: RoHS Compliant
Spriegums - izeja 4 -
Spriegums - izeja 3 -
Spriegums - izeja 2 -
Spriegums - izlaide 1 24V
Spriegums - Izolācija 3 kV
Spriegums - ieeja (min) 40V
Spriegums - ievades (maksimālais) 160V
Tips Isolated Module
Piegādātāja ierīču komplekts -
Standarta numurs 62368-1
Izmērs / Izmēri 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Sērija THR 20WI (20W)
Jauda (vatos) 20 W
Iepakojums / lieta 6-DIP Module
Iesaiņojums Tube
Darbības temperatūra -40°C ~ 80°C (With Derating)
Rezultātu skaits 1
Montāžas tips Through Hole
Iespējas Adjustable Output, Remote On/Off
Efektivitāte 86%
Pašreizējais - izlaide (maksimālais) 833mA