THR 20-7215WI ImageSe større bilde
Bildet kan være representasjon.
Se spesifikasjoner for produktdetaljer.
THR 20-7215WI
På lager 8 pcs Referansepris (i amerikanske dollar)
Produsent Delenummer:
THR 20-7215WI
Produsent / Brand
Traco Power
Del av beskrivelse:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Dataark:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Lead Free Status / RoHS Status:
Lagerbetingelse:
Ny original, 8 stk. Lager tilgjengelig.
Skip fra:
Hong Kong
Leveringsvei:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Forespørsel på nettet
Delenummer
Produsent
Krev kvantitet
selskapsnavn
kontakt navn
E-post
telefon
Budskap
Vennligst skriv inn Bekreft kode og klikk på "Send"
Delenummer THR 20-7215WI
Produsent / Brand Traco Power
Lager Antall 8 pcs Stock
Kategori Strømforsyninger - bordmontering > DC DC-omformere
Beskrivelse 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Lead Free Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Spenning - Utgang 4 -
Spenning - Utgang 3 -
Spenning - Utgang 2 -
Spenning - Utgang 1 24V
Spenning - Isolasjon 3 kV
Spenning - Inngang (Min) 40V
Spenning - Inngang (Maks) 160V
Type Isolated Module
Leverandør Enhetspakke -
Standardnummer 62368-1
Størrelse / Dimensjon 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie THR 20WI (20W)
Strøm (Watts) 20 W
Pakke / tilfelle 6-DIP Module
Pakke Tube
Driftstemperatur -40°C ~ 80°C (With Derating)
Antall utganger 1
Monteringstype Through Hole
Egenskaper Adjustable Output, Remote On/Off
Effektivitet 86%
Strøm - Utgang (Maks) 833mA