THR 20-7215WI Imageठूलो चित्र हेर्नुहोस्
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ।
उत्पादन विवरणहरूको लागि चश्मा हेर्नुहोस्।
THR 20-7215WI
स्टकमा 8 pcs सन्दर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
निर्माता भाग संख्या:
THR 20-7215WI
निर्माता / ब्रान्ड
Traco Power
विवरणको भाग:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
डेटासेटहरू:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति:
स्टक अवस्था:
नयाँ मूल, 8 पीसीएस स्टक उपलब्ध छ।
बाट पठाउनुहोस्:
Hong Kong
ढुवानी मार्ग:
DHL/Fedex/TNT/UPS
जाँच अनलाइन
भाग संख्या
निर्माता
आवश्यक मात्रा
कम्पनी नाम
संपर्क नाम
ई-मेल
फोन
सन्देश
कृपया प्रमाणिकरण कोड प्रविष्ट गर्नुहोस् र "सबमिट गर्नुहोस्" मा क्लिक गर्नुहोस्।
भाग संख्या THR 20-7215WI
निर्माता / ब्रान्ड Traco Power
स्टक मात्रा 8 pcs Stock
कोटि विद्युत आपूर्ति - बोर्ड पर्वत > डीसी डीसी कन्वर्टर्स
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति: RoHS Compliant
भोल्टेज - आउटपुट 4 -
भोल्टेज - आउटपुट 3 -
भोल्टेज - आउटपुट 2 -
भोल्टेज - आउटपुट 1 24V
भोल्टेज - अलगाव 3 kV
भोल्टेज - इनपुट (मिनेट) 40V
भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम) 160V
टाइप गर्नुहोस् Isolated Module
उपकरण प्याकेज -
मानौं संख्या 62368-1
साइज / आयाम 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
श्रृंखला THR 20WI (20W)
पावर (वाट्स) 20 W
प्याकेज / केस 6-DIP Module
पार्सल Tube
परिचालन तापमान -40°C ~ 80°C (With Derating)
निर्गतको संख्या 1
माउन्टिंग प्रकार Through Hole
विशेषताहरु Adjustable Output, Remote On/Off
क्षमता 86%
हालको आउटपुट (अधिकतम) 833mA