THR 20-7215WI Imageເບິ່ງພາບຂະຫນາດໃຫຍ່
ຮູບພາບອາດຈະເປັນຕົວແທນ.
ເບິ່ງຂໍ້ມູນ specs ສໍາລັບລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ.
THR 20-7215WI
ໃນ​ສາງ 8 pcs ລາຄາອ້າງອີງ (ໂດລາສະຫະລັດ)
1+
ຜູ້ຜະລິດ Part Number:
THR 20-7215WI
ຜູ້ຜະລິດ / ຍີ່ຫໍ້
Traco Power
ສ່ວນຫນຶ່ງຂອງລາຍລະອຽດ:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS:
Stock Condition:
ຕົ້ນສະບັບໃຫມ່, 8 ຊອງທີ່ມີຢູ່.
ເຮືອຈາກ:
Hong Kong
ເສັ້ນທາງຂົນສົ່ງ:
DHL/Fedex/TNT/UPS
ສອບຖາມອອນລາຍ
Part Number
ຜູ້ຜະລິດ
ຕ້ອງການຈໍານວນ
ຊື່​ບໍ​ລິ​ສັດ
ຊື່​ຕິດ​ຕໍ່
ອີເມລ
ໂທລະສັບ
ຂໍ້ຄວາມ
ກະລຸນາໃສ່ Verify Code ແລະກົດ "Submit"
Part Number THR 20-7215WI
ຜູ້ຜະລິດ / ຍີ່ຫໍ້ Traco Power
Stock Quantity 8 pcs Stock
ປະເພດ Power Supplies-Board Mount > DC DC Converters
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS: RoHS Compliant
ແຮງດັນ - ອອກ 4 -
ແຮງດັນ - ອອກ 3 -
ແຮງດັນ - ອອກ 2 -
ແຮງດັນ - ອອກ 1 24V
Voltage-Isolation 3 kV
ແຮງດັນ - ເຂົ້າ (ຕ່ໍາ) 40V
ແຮງດັນ - ເຂົ້າ (ສູງສຸດ) 160V
ປະເພດ Isolated Module
Package Device Supplier -
ຈໍານວນມາດຕະຖານ 62368-1
ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Series THR 20WI (20W)
ພະລັງງານ (ວັດ) 20 W
Package / Case 6-DIP Module
ຫໍ່ Tube
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
ຈໍານວນຜົນອອກ 1
Mounting Type Through Hole
ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ Adjustable Output, Remote On/Off
ປະສິດທິຜົນ 86%
ປະຈຸບັນ - ຜົນໄດ້ຮັບ (ສູງສຸດ) 833mA