THR 20-7215WI ImagePeržiūrėti didesnį vaizdą
Vaizdas gali būti atstovavimas.
Žr. Detalių specifikacijas.
THR 20-7215WI
Sandelyje 8 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
THR 20-7215WI
Gamintojas / Gamintojas
Traco Power
Dalis aprašymo:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Duomenų lapai:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
"Lead Free Status / RoHS" statusas:
Atsargų būklė:
Naujas originalus, 8 vnt.
Laivas iš:
Hong Kong
Siuntimo kelias:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Užklausa internete
Dalies numeris
Gamintojas
Reikalauti kiekio
Įmonės pavadinimas
Kontaktinis vardas
El. Paštas
Telefonas
Pranešimas
Įveskite patvirtinimo kodą ir spustelėkite „Pateikti“
Dalies numeris THR 20-7215WI
Gamintojas / Gamintojas Traco Power
Atsargų kiekis 8 pcs Stock
Kategorija Maitinimo šaltiniai - valdiklio montavimas > DC nuolatinės srovės keitikliai
apibūdinimas 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3 kV
Įtampa - įėjimas (min.) 40V
Įtampa - įėjimas (maks.) 160V
Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas -
Standartinis numeris 62368-1
Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serija THR 20WI (20W)
Galia (vatais) 20 W
Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Paketas Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Adjustable Output, Remote On/Off
Efektyvumas 86%
Dabartinis - išvestis (maks.) 833mA