THR 20-7215WI ImageПавялічыць малюнак павялічыць
Малюнак можа быць прадстаўленне.
Глядзі спецыфікацыі для дэталяў прадукту.
THR 20-7215WI
на складзе 8 pcs Спасылка Кошт (у далярах ЗША)
вытворца Частка нумар:
THR 20-7215WI
Вытворца / Вытворца
Traco Power
частка Апісанне:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
лісткі:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS:
фота Стан:
Новы арыгінальны, 8 шт Маецца на складзе.
карабель З:
Hong Kong
перасылка Шлях:
DHL/Fedex/TNT/UPS
запыт Інтэрнэт
Частка нумар
вытворца
патрабаваць Колькасць
Назва кампаніі
кантактная асоба
электронная пошта
тэлефон
паведамленне
Калі ласка, увядзіце Пацвердзіць код і націсніце кнопку «Адправіць»
Частка нумар THR 20-7215WI
колькасць Запасу 8 pcs Stock
катэгорыя Крыніцы харчавання - для мантажу на плаце > Пераўтваральнікі сталага току
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS: RoHS Compliant
Напружанне - Выхад 4 -
Напружанне - Выхад 3 -
Напружанне - Выхад 2 -
Напружанне - Выхад 1 24V
Напружанне - Ізаляцыя 3 kV
Напружанне - Input (Min) 40V
Напружанне - Уваход (макс) 160V
тып Isolated Module
Пастаўшчык Камплект прылад -
Стандартны нумар 62368-1
Памер / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
серыя THR 20WI (20W)
Магутнасць (Вт) 20 W
Упакоўка / 6-DIP Module
Пакунак Tube
Працоўная тэмпература -40°C ~ 80°C (With Derating)
колькасць выхадаў 1
тып ўстаноўкі Through Hole
Асаблівасці Adjustable Output, Remote On/Off
ККД 86%
Ток - Выхадны (Макс) 833mA