THR 20-7215WI ImageAfișați imaginea mărită
Imaginea poate fi reprezentată.
Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
THR 20-7215WI
In stoc 8 pcs Preț de referință (în dolari SUA)
Producător Număr parc:
THR 20-7215WI
Producător / Marcă
Traco Power
Partea din descriere:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Foi de date:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Condiții libere de stare / stare RoHS:
Starea stocului:
Original original, 8 buc stoc disponibile.
Barca din:
Hong Kong
Calea de transport:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Anchetă online
Număr parc
Producător
Solicită cantitate
Numele Companiei
nume de contact
E-mail
Telefon
Mesaj
Introduceți Verificați codul și faceți clic pe "Trimiteți"
Număr parc THR 20-7215WI
Producător / Marcă Traco Power
Cantitate stoc 8 pcs Stock
Categorie Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC
Descriere 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Condiții libere de stare / stare RoHS: RoHS Compliant
Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3 kV
Tensiune - Intrare (Min) 40V
Tensiune - Intrare (Max) 160V
Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor -
Număr standard 62368-1
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie THR 20WI (20W)
Putere (Wați) 20 W
Pachet / Caz 6-DIP Module
Pachet Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Adjustable Output, Remote On/Off
Eficienţă 86%
Curent - Ieșire (Max) 833mA