THR 20-7215WI ImageMezin bigire
Wêne dibe ku temsîl bikin.
Guherînên ji berhemên hilberê binêre.
THR 20-7215WI
Ez bêzarim 8 pcs Rêjeya Rêjeya (Li Dolar DYA)
Çêker Part Number:
THR 20-7215WI
Producer / Brand
Traco Power
Part:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status:
Rewşa Stockê:
Niştimanî ya nû, 8 pcs Stock heye.
Ship Ji:
Hong Kong
Rêwirînê:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Lêkolînan Online
Part Number
Çêker
Pêdivî ye
Navê Şîrket
Navnîşê Têkilî
E-nameyê
Telefonê
Agah
Ji kerema xwe li Navnîşa Verificationê binivîse û li "Submit" bitikîne
Part Number THR 20-7215WI
Producer / Brand Traco Power
Hêza Stockê 8 pcs Stock
Liq Pargîdaniyan - Çiyayê Çar > DC DC Converters
Terîf 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status: RoHS Compliant
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V
Voltage - Zebûr 3 kV
Voltage - Input (Min) 40V
Voltage - Input (Max) 160V
Awa Isolated Module
Suppliers Package Package -
Hejmara Standard 62368-1
Mezin / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Doranî THR 20WI (20W)
Power (Watts) 20 W
Saz / Case 6-DIP Module
Pakêt Tube
Operasyona germ -40°C ~ 80°C (With Derating)
Hejmara Outputs 1
Tîpa Çiyayê Through Hole
Taybetmendiyên Adjustable Output, Remote On/Off
Kêrhatîya bicîanîn 86%
Hilberîn - Hilberîn (Max) 833mA