THR 20-7215WI ImageShikoni imazhin më të madh
Imazhi mund të jetë përfaqësim.
Shihni syze për detajet e produktit.
THR 20-7215WI
Në magazinë 8 pcs Çmimi i referencës (në dollarë amerikanë)
prodhues Pjesa e Numrit:
THR 20-7215WI
Prodhuesi / Markë
Traco Power
Pjesë e Përshkrimi:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS:
Gjendja e stoqeve:
E re origjinale, pako 8 në dispozicion.
Anije nga:
Hong Kong
Mënyra e dërgesës:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Hetim Online
Pjesa e Numrit
prodhues
Kërkoni sasinë
Emri i Kompanise
Emri i kontaktit
E-mail
telefon
mesazh
Ju lutemi shkruani kodin Verifiko dhe klikoni "Submit"
Pjesa e Numrit THR 20-7215WI
Prodhuesi / Markë Traco Power
Sasia e aksioneve 8 pcs Stock
kategori Furnizim me energji elektrike - Mbulesa e panelit > Converters DC DC
Përshkrim 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS: RoHS Compliant
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V
Tensioni - Izolimi 3 kV
Tensioni - Input (Min) 40V
Tensioni - Input (Max) 160V
lloj Isolated Module
Paketa e Pajisjes Furnizuese -
Numër standard 62368-1
Madhësia / Dimensioni 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
seri THR 20WI (20W)
Fuqia (watts) 20 W
Paketa / Rasti 6-DIP Module
Pako Tube
Temperatura e punës -40°C ~ 80°C (With Derating)
Numri i rezultateve 1
Lloji i montimit Through Hole
Features Adjustable Output, Remote On/Off
efikasitet 86%
Aktual - Dalje (Max) 833mA