THR 20-7215WI ImageТом зураг харах
Зураг нь төлөөлөл байж болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг авах боломжтой.
THR 20-7215WI
Хувьцаанд 8 pcs Ашигласан материал (ам.доллараар)
Үйлдвэрлэгч Хэсгийн дугаар:
THR 20-7215WI
Үйлдвэрлэгч / Барааны тэмдэг
Traco Power
Тайлбар хэсэг:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Өгөгдөл Хүснэгт:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Үнэгүй статус / RoHS статус:
Хөрөнгийн байдал:
Шинэ эх, 8 ширхэг бэлэн байна.
Хөлөг онгоцноос:
Hong Kong
Тээвэрлэлтийн зам:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Лавлагаа онлайн
Хэсгийн дугаар
Үйлдвэрлэгч
Тоо хэмжээ шаардагдана
Компанийн нэр
Холбоо барих нэр
И-мэйл
Утас
Захиа
Баталгаажуулах кодыг оруулна уу "Submit"
Хэсгийн дугаар THR 20-7215WI
Тоо хэмжээний тоо 8 pcs Stock
Ангилал Эрчим хүчний хангамж - ТУЗ-ийн холболт > DC DC Converters
Үнэгүй статус / RoHS статус: RoHS Compliant
Хүчдэл - Гаралт 4 -
Хүчдэл - Үр дүн 3 -
Хүчдэл - Үр дүн 2 -
Хүчдэл - Үр дүн 1 24V
Хүчдэл - Тусгаарлах 3 kV
Хүчдэл - Оролт (Мин) 40V
Хүчдэл - Оролт (Max) 160V
Төрөл Isolated Module
Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц -
Нөхцөл байдлаар 62368-1
Хэмжээ / хэмжээ 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Цуврал THR 20WI (20W)
Эрчим хүч (ватт) 20 W
Багц / Кейс 6-DIP Module
Багц Tube
Үйлдлийн температур -40°C ~ 80°C (With Derating)
Гарах тоо 1
Төрөл холбох Through Hole
Онцлог Adjustable Output, Remote On/Off
Үр ашиг 86%
Одоогийн - Гарц (Max) 833mA