THR 20-7215WI ImageGesitt méi grouss Bild
Bild kann Representatioun sinn.
Kuckt d'Spezifizitéiten fir Produktdetailer.
THR 20-7215WI
Op Lager 8 pcs Referenz Präis (An US Dollaren)
Hiersteller Part Number:
THR 20-7215WI
Hiersteller / Mark
Traco Power
Deel vun der Beschreiwung:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datebanken:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Bleif Free Status / RoHS Status:
Stock Konditioun:
Neit Original, 8 Stéck Stock verfügbar.
Schëff Vun:
Hong Kong
Liwwerung Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Enquête Online
Part Number
Hiersteller
Quantitéit erfuerderen
Firmen Numm
Kontaktname
E-Mail
Telefon
Noriicht
Gidd w.e.g. an
Part Number THR 20-7215WI
Hiersteller / Mark Traco Power
Bourse Quantitéit 8 pcs Stock
Kategorie Power Supplies - Board Mount > DC-DC-Konverter
Beschreiwung 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Bleif Free Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Voltage - Ausgab 4 -
Voltage - Ausgab 3 -
Voltage - Ausgab 2 -
Voltage - Ausgab 1 24V
Voltage - Isolatioun 3 kV
Voltage - Input (Min) 40V
Voltage - Input (Max) 160V
Typ Isolated Module
Supplier Device Package -
Nofarrefnis 62368-1
Gréisst / Dimensioun 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie THR 20WI (20W)
Power (Watts) 20 W
Package / Case 6-DIP Module
Package protegéieren Tube
Operatioun Temperatur -40°C ~ 80°C (With Derating)
Unzuel vun Ausgänge 1
Mounting Type Through Hole
Eegeschaften Adjustable Output, Remote On/Off
Effizienz 86%
Aktuell - Ausgab (Max) 833mA