THR 20-7215WI Imageවිශාල රූපයක් බලන්න
රූපය නිරූපණය විය හැකිය.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරික්සන්න.
THR 20-7215WI
ගබඩාවේ ඇත 8 pcs විමර්ශන මිල (ඇමෙරිකානු ඩොලර් වලින්)
නිෂ්පාදක කොටස් අංකය:
THR 20-7215WI
නිෂ්පාදකයා / වෙළඳ නාමය
Traco Power
විස්තරය කොටස:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
දත්තපොත:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය:
තොග කොන්දේසි:
නව මුල්, 8 පෑස් තොග ඇත.
නැව්ගත කරන්න:
Hong Kong
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය:
DHL/Fedex/TNT/UPS
විමසුම අන්තර්ජාලය
කොටස් අංකය
නිෂ්පාදක
ප්රමාණ අවශ්යය
සමාගම් නාමය
ඇමතුම් නාමය
විද්යුත් තැපෑල
දුරකථන
පණිවුඩය
කරුණාකර සත්යාපන කේතය ඇතුලත් කරන්න සහ "ඉදිරිපත් කරන්න" ක්ලික් කරන්න.
කොටස් අංකය THR 20-7215WI
තොග ප්රමාණය 8 pcs Stock
වර්ගය බල සැපයුම් - මවුන්ට් කන්ද > DC DC පරිවර්තක
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය: RoHS Compliant
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V
Voltage - හුදකලා 3 kV
වෝල්ටීයතාව - ආදාන (මිනි) 40V
Voltage - ආදාන (උපරිම) 160V
වර්ගය Isolated Module
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම -
සම්මත අංකය 62368-1
ප්රමාණය / ප්රමාණය 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
මාලාවක් THR 20WI (20W)
බලය (වීට්ස්) 20 W
ඇසුරුම / නඩු 6-DIP Module
පැකේජය Tube
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -40°C ~ 80°C (With Derating)
නිමැවුම් සංඛ්යාව 1
ස්ථාපන වර්ගය Through Hole
විශේෂාංග Adjustable Output, Remote On/Off
කාර්යක්ෂමතාව 86%
ධාරාව - ප්රතිදාන (උපරිම) 833mA