THR 20-7215WI ImageVisa större bild
Bilden kan vara representation.
Se specifikationer för produktdetaljer.
THR 20-7215WI
I lager 8 pcs Referenspris (i amerikanska dollar)
Tillverkare Artikelnummer:
THR 20-7215WI
Tillverkare / Märke
Traco Power
Del av beskrivning:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datablad:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Ledningsfri status / RoHS-status:
Lager skick:
Ny original, 8 st. Lager i lager.
Skicka från:
Hong Kong
Leveransväg:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Förfrågan Online
Artikelnummer
Tillverkare
Kräver kvantitet
Företagsnamn
Kontaktnamn
E-post
Telefon
Meddelande
Vänligen ange Verifiera kod och klicka på "Skicka"
Artikelnummer THR 20-7215WI
Tillverkare / Märke Traco Power
Lager Antal 8 pcs Stock
Kategori Strömförsörjning - Board Mount > DC DC-omvandlare
Beskrivning 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Ledningsfri status / RoHS-status: RoHS Compliant
Spänning - utgång 4 -
Spänning - utgång 3 -
Spänning - utgång 2 -
Spänning - utgång 1 24V
Spänning - Isolering 3 kV
Spänning - Ingång (Min) 40V
Spänning - Ingång (Max) 160V
Typ Isolated Module
Leverantörs Device Package -
Standardnummer 62368-1
Storlek / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serier THR 20WI (20W)
Effekt (Watt) 20 W
Förpackning / Fodral 6-DIP Module
Paket Tube
Driftstemperatur -40°C ~ 80°C (With Derating)
Antal utgångar 1
Monteringstyp Through Hole
Funktioner Adjustable Output, Remote On/Off
Effektivitet 86%
Ström - Utgång (Max) 833mA