THR 20-7215WI ImageVeure la imatge més gran
La imatge pot ser representació.
Vegeu les especificacions per a detalls del producte.
THR 20-7215WI
En estoc 8 pcs Preu de referència (en dòlars americans)
Fabricant Número de peça:
THR 20-7215WI
Fabricant / Marca
Traco Power
Part de la descripció:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Fulls de dades:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Estat lliure de plom / Estat RoHS:
Condició d'estoc:
Disponible estoc de peces originals, 8.
Enviament des de:
Hong Kong
Via d’enviament:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Consulta en línia
Número de peça
Fabricant
Requereix quantitat
Nom de la companyia
Nom de contacte
Correu electrònic
Telèfon
Missatge
Introduïu el codi de verificació i feu clic a "Envia"
Número de peça THR 20-7215WI
Fabricant / Marca Traco Power
Quantitat d’estoc 8 pcs Stock
Categoria Fontes de alimentación: montaxe de placa > Convertidores DC DC
Descripció 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Estat lliure de plom / Estat RoHS: RoHS Compliant
Voltaxe - Saída 4 -
Voltaxe - Saída 3 -
Voltaxe - Saída 2 -
Voltaxe - Saída 1 24V
Tensión - Illamento 3 kV
Entrada de voltaxe (mínimo) 40V
Entrada de tensión (máx.) 160V
Tipo Isolated Module
Paquete de dispositivos de provedores -
Número estàndard 62368-1
Tamaño / Dimensión 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie THR 20WI (20W)
Poder (Watts) 20 W
Paquete / caso 6-DIP Module
Paquet Tube
Temperatura de operación -40°C ~ 80°C (With Derating)
Número de resultados 1
Tipo de montaxe Through Hole
características Adjustable Output, Remote On/Off
Eficiencia 86%
Corrente: saída (máx.) 833mA