THR 20-7215WI ImageView pi gwo imaj
Imaj ka reprezantasyon.
Gade karakteristik pou detay pwodwi.
THR 20-7215WI
Nan stok 8 pcs Pri Referans (Nan dola ameriken)
Manifakti Nimewo Pati:
THR 20-7215WI
Manifakti / Brand
Traco Power
Pati nan Deskripsyon:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Plon gratis Status / RoHS Status:
Stock kondisyon:
New orijinal, 8 pcs Stock Disponib.
Bato de:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Enquiry sou entènèt
Nimewo Pati
Manifakti
Mande Kantite
Non biznis lan
Kontakte Non
E-mail
Telefòn
Mesaj
Tanpri antre kòd Verify la epi klike sou "Soumèt"
Nimewo Pati THR 20-7215WI
Manifakti / Brand Traco Power
Stock Kantite 8 pcs Stock
Kategori Pouvwa Pwodwi pou - Komisyon Konsèy Mòn > DC DC konnvètè
Deskripsyon 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Plon gratis Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Voltage - Sòti 4 -
Voltage - Sòti 3 -
Voltage - Sòti 2 -
Voltage - Sòti 1 24V
Voltage - Izolasyon 3 kV
Voltage - Antre (Min) 40V
Voltage - Antre (Max) 160V
Kalite Isolated Module
Founisè Aparèy pake -
Nimewo estanda 62368-1
Size / dimansyon 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Seri THR 20WI (20W)
Pouvwa (Watts) 20 W
Pake / Ka 6-DIP Module
Pakèt Tube
Operating Tanperati -40°C ~ 80°C (With Derating)
Nimewo nan Outputs 1
Mounting Kalite Through Hole
Karakteristik yo Adjustable Output, Remote On/Off
Efikasite 86%
Kouran - Sòti (Max) 833mA