THR 20-7215WI Imageსურათის გადიდება
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა.
იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
THR 20-7215WI
Საწყობში 8 pcs რეფერირების ფასი (აშშ დოლარებში)
მწარმოებელი ნაწილი ნომერი:
THR 20-7215WI
მწარმოებელი / ბრენდი
Traco Power
ნაწილი აღწერა:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
მონაცემთა ბაზები:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი:
საფონდო მდგომარეობა:
ახალი ორიგინალი, 8 ცალი საფონდო ხელმისაწვდომია.
გემიდან:
Hong Kong
გადაზიდვის გზა:
DHL/Fedex/TNT/UPS
ინტერაქტივი ონლაინ
ნაწილი ნომერი
მწარმოებელი
საჭიროა რაოდენობა
კომპანიის სახელი
საკონტაქტო სახელი
ელ.ფოსტა
ტელეფონი
შეტყობინება
გთხოვთ შეიყვანოთ კოდექსის შემოწმება და დააჭირეთ "გაგზავნა"
ნაწილი ნომერი THR 20-7215WI
საფონდო რაოდენობა 8 pcs Stock
კატეგორია დენის წყაროები - გამგეობა მთა > DC DC გადამყვანები
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი: RoHS Compliant
ძაბვა - გამოყვანა 4 -
ძაბვა - გამოყვანა 3 -
ძაბვა - გამოყვანა 2 -
ძაბვა - გამოყვანა 1 24V
ძაბვა - იზოლაცია 3 kV
ძაბვა - შეყვანა (მინ.) 40V
ძაბვა - შეყვანა (მაქსიმალური) 160V
ტიპი Isolated Module
მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი -
სტანდარტული ნომერი 62368-1
ზომა / განზომილება 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
სერია THR 20WI (20W)
სიმძლავრე (Watts) 20 W
პაკეტი / საქმე 6-DIP Module
ფუთა Tube
ოპერაციული ტემპერატურა -40°C ~ 80°C (With Derating)
შედეგების რაოდენობა 1
სამონტაჟო ტიპი Through Hole
მახასიათებლები Adjustable Output, Remote On/Off
ეფექტურობა 86%
მიმდინარე - გამომავალი (მაქსიმალური) 833mA