THR 20-7215WI ImageVaata suuremat pilti
Pilt võib olla esindus.
Vaata toote üksikasju.
THR 20-7215WI
Laos 8 pcs Võrdlushind (USA dollarites)
1+
Tootja Osa number:
THR 20-7215WI
Tootja / Brand
Traco Power
Osa kirjeldusest:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Andmelehed:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Lead Free status / RoHS staatus:
Varude seisund:
Uus originaal, 8 tk Stock Available.
Laev läheb:
Hong Kong
Saadetise viis:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Päring Online
Osa number
Tootja
Nõuda kogust
Ettevõtte nimi
kontaktisiku nimi
E-post
Telefon
Sõnum
Sisestage kinnituskood ja klõpsake nuppu "Esita"
Osa number THR 20-7215WI
Tootja / Brand Traco Power
Varu kogus 8 pcs Stock
Kategooria Toiteplokid - toiteplokk > DC DC muundurid
Kirjeldus 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Lead Free status / RoHS staatus: RoHS Compliant
Pinge - väljund 4 -
Pinge - väljund 3 -
Pinge - väljund 2 -
Pinge - väljund 1 24V
Pinge - isolatsioon 3 kV
Pinge - sisend (min) 40V
Pinge - sisend (max) 160V
Tüüp Isolated Module
Pakkuja seadme pakett -
Standardnumber 62368-1
Suurus / mõõde 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Seeria THR 20WI (20W)
Võimsus (W) 20 W
Pakett / kott 6-DIP Module
Pakk Tube
Töötemperatuur -40°C ~ 80°C (With Derating)
Väljundite arv 1
Paigaldus tüüp Through Hole
Omadused Adjustable Output, Remote On/Off
Tõhusus 86%
Praegune - väljund (max) 833mA