THR 20-7215WI ImageBekyk groter prentjie
Beeld kan voorstelling wees.
Sien spesifikasies vir produkinligting.
THR 20-7215WI
Op voorraad 8 pcs Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
vervaardiger Onderdeel nommer:
THR 20-7215WI
Vervaardiger / Handelsmerk
Traco Power
Deel van Beskrywing:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Inligtingsblaaie:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Lei Vrye Status / RoHS Status:
Voorraadvoorwaarde:
Nuwe oorspronklike, 8 stuks Voorraad beskikbaar.
Stuur Van:
Hong Kong
Verskeping manier:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Navraag Online
Onderdeel nommer
vervaardiger
Vereis hoeveelheid
maatskappynaam
Kontak naam
E-pos
Foon
boodskap
Voer asseblief Verifieer Kode in en klik "Submit"
Onderdeel nommer THR 20-7215WI
Vervaardiger / Handelsmerk Traco Power
Voorraad Hoeveelheid 8 pcs Stock
kategorie Power Supplies - Board Mount > GS DC-omskakelaars
beskrywing 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Lei Vrye Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Spanning - Uitset 4 -
Spanning - Uitset 3 -
Spanning - Uitset 2 -
Spanning - Uitset 1 24V
Spanning - Isolasie 3 kV
Spanning - Inset (Min) 40V
Spanning - Inset (Max) 160V
tipe Isolated Module
Verskaffer toestel pakket -
Standaard nommer 62368-1
Grootte / Dimensie 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
reeks THR 20WI (20W)
Krag (Watts) 20 W
Pakket / saak 6-DIP Module
Pakkie Tube
Werkstemperatuur -40°C ~ 80°C (With Derating)
Aantal uitgange 1
Mounting Type Through Hole
Kenmerke Adjustable Output, Remote On/Off
doeltreffendheid 86%
Huidige - Uitgawe (Maksimum) 833mA