THR 20-7215WI Imageមើលរូបភាពធំជាង
រូបភាពអាចជាតំណាង។
មើលលក្ខណៈពិសេសសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
THR 20-7215WI
នៅ​ក្នុង​ស្តុក 8 pcs តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក)
ក្រុមហ៊ុនផលិត លេខផ្នែក:
THR 20-7215WI
ក្រុមហ៊ុនផលិត / ម៉ាក
Traco Power
ផ្នែកនៃការពិពណ៌នា:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
តារាង​ទិន្នន័យ:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS:
លក្ខខណ្ឌស្តុក:
ដើមថ្មី 8 កុំព្យូទ័រមានភាគហ៊ុន។
នាវាពី:
Hong Kong
ផ្លូវដឹកជញ្ជូន:
DHL/Fedex/TNT/UPS
សំណួរតាមអ៊ីនធឺណែត
លេខផ្នែក
ក្រុមហ៊ុនផលិត
ត្រូវការបរិមាណ
ឈ្មោះ​ក្រុម​ហ៊ុន
ឈ្មោះ​ទំនាក់ទំនង
អ៊ីម៉ែល
ទូរស័ព្ទ
សារ
សូមបញ្ចូលកូដផ្ទៀងផ្ទាត់ហើយចុច "ដាក់ស្នើ"
លេខផ្នែក THR 20-7215WI
បរិមាណភាគហ៊ុន 8 pcs Stock
ប្រភេទ ផ្គត់ផ្គង់ថាមពល - ក្រុមប្រឹក្សាភិបាលភ្នំ > បម្លែង DC DC
ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS: RoHS Compliant
តង់ស្យុង - ទិន្នផល 4 -
តង់ស្យុង - ទិន្នផល 3 -
តង់ស្យុង - ទិន្នផល 2 -
តង់ស្យុង - ទិន្នផល 1 24V
តង់ស្យុង 3 kV
តង់ស្យុង - បញ្ចូល (នាទី) 40V
តង់ស្យុង - បញ្ចូល (អតិបរមា) 160V
វាយ Isolated Module
កញ្ចប់ឧបករណ៍ផ្គត់ផ្គង់ -
លេខស្តង់ដារ 62368-1
ទំហំ / វិមាត្រ 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
ស៊េរី THR 20WI (20W)
ថាមពល (វ៉ាត់) 20 W
កញ្ចប់ / សំណុំរឿង 6-DIP Module
កហ្ចប់ Tube
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -40°C ~ 80°C (With Derating)
ចំនួននៃលទ្ធផល 1
ប្រភេទម៉ោន Through Hole
លក្ខណៈពិសេស Adjustable Output, Remote On/Off
ប្រសិទ្ធភាព 86%
បច្ចុប្បន្ន - ទិន្នផល (អតិបរមា) 833mA