THR 20-7215WI ImageVede l'immagine più grande
L'imaghjini pò esse ripresentazione.
Vede e specifiche per i dettagli di produttu.
THR 20-7215WI
In magazinu 8 pcs Prezzo di Riferimentu (In Dollari US)
Produttore Numero di parti:
THR 20-7215WI
Fabbricante / Marca
Traco Power
Parte di Descrizzione:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Schede tecniche:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Statu senza piombo / Status RoHS:
Cundizione Stock:
Nuvellu originale, 8 pc Stock Disponibile.
Speditu Da:
Hong Kong
Via di Spedizioni:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Richiesta in ligna
Numero di parti
Produttore
Dumandà Quantità
Nome di a Cumpagnia
Nome di u cuntattu
E-mail
Telefono
Messaghju
Per piacè inserite Verify Code è cliccate "Invia"
Numero di parti THR 20-7215WI
Fabbricante / Marca Traco Power
Quantità di Stock 8 pcs Stock
Categoria Alimentatori - Monte di a Cumpagnia > Convertitori DC DC
Descrizione 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Statu senza piombo / Status RoHS: RoHS Compliant
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Input (Min) 40V
Voltage - Input (Max) 160V
Tipu Isolated Module
Package per Dispositivi Fornitori -
Numeru standard 62368-1
Dimensione / Dimensione 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie THR 20WI (20W)
Potenza (Watts) 20 W
Pacchetto / Casu 6-DIP Module
Pacchettu Tube
Temperatura Temperatura -40°C ~ 80°C (With Derating)
Numero di Outputs 1
Tipo di montaggio Through Hole
Caratteristiche Adjustable Output, Remote On/Off
Efficienza 86%
Current - Output (Max) 833mA