THR 20-7215WI ImageΠροβολή μεγαλύτερης εικόνας
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
THR 20-7215WI
Σε απόθεμα 8 pcs Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Κατασκευαστής Αριθμός εξαρτήματος:
THR 20-7215WI
Κατασκευαστής / Μάρκα
Traco Power
Μέρος της Περιγραφή:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Φύλλα δεδομένων:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS:
Κατάσταση αποθεμάτων:
Νέο πρωτότυπο, διαθέσιμο σε μέγεθος 8 τεμ.
Πλοίο από:
Hong Kong
Τρόπος αποστολής:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Έρευνα Online
Αριθμός εξαρτήματος
Κατασκευαστής
Απαιτούμενη ποσότητα
Όνομα Εταιρίας
όνομα επαφής
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Τηλέφωνο
Μήνυμα
Εισαγάγετε τον κωδικό επαλήθευσης και κάντε κλικ στην επιλογή "Υποβολή"
Ποσότητα αποθέματος 8 pcs Stock
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > DC συνεχές ρεύμα μετατροπείς
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS: RoHS Compliant
Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3 kV
Τάση - Εισόδου (Min) 40V
Τάση - Εισόδου (Max) 160V
Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Τυπικός αριθμός 62368-1
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Σειρά THR 20WI (20W)
Ισχύς (Watts) 20 W
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Πακέτο Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Remote On/Off
Αποδοτικότητα 86%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 833mA