THR 20-7215WI ImageFéach íomhá níos mó
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch.
Féach specs le haghaidh sonraí táirge.
THR 20-7215WI
I stoc 8 pcs Praghas Tagartha (I Dollars SAM)
Monaróir Cuid Uimhir:
THR 20-7215WI
Monaróir / Branda
Traco Power
Cuid den Tuairisc:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS:
Coinníoll Stoc:
Bunachair nua, ríomhairí pearsanta 8 ar fáil.
Long Ó:
Hong Kong
Slí Loingsiú:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Fiosrúcháin Ar Líne
Cuid Uimhir
Monaróir
Cainníocht a éileamh
Ainm na Cuideachta
Ainm an Teagmhálaí
Ríomhphost
Fón
Teachtaireacht
Cuir isteach Cód Fíoraigh agus cliceáil "Cuir isteach"
Cuid Uimhir THR 20-7215WI
Monaróir / Branda Traco Power
Cainníocht Stoc 8 pcs Stock
Catagóir Power Supplies - An Bord Mount > DC DC Tiontairí
Tuairisc 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS: RoHS Compliant
Voltage - Aschur 4 -
Voltage - Aschur 3 -
Voltage - Aschur 2 -
Voltage - Aschur 1 24V
Voltage - Leithlis 3 kV
Voltage - Ionchur (Min) 40V
Voltage - Ionchur (Max) 160V
cineál Isolated Module
Soláthraí Pacáiste Gléas -
Uimhir -uimhir 62368-1
Méid / Toise 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Sraith THR 20WI (20W)
Cumhacht (Watts) 20 W
Pacáiste / Cás 6-DIP Module
Pacáistigh Tube
Teocht Oibriúcháin -40°C ~ 80°C (With Derating)
Líon na Aschur 1
gléasta Cineál Through Hole
gnéithe Adjustable Output, Remote On/Off
Éifeachtacht 86%
Atá ann faoi láthair - Aschur (Max) 833mA