THR 20-7215WI ImageЧоңураак сүрөттү көрүү
Сүрөт чагылдырылышы мүмкүн.
Өнүмдүн чоо-жайын карап көрүңүз.
THR 20-7215WI
Кампада 8 pcs Маалымдама баасы (АКШ долларында)
Өндүрүүчү Part саны:
THR 20-7215WI
Өндүрүүчүсү / маркасы
Traco Power
Сыпаттама бөлүгү:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Коргошун Free Status / RoHS Status:
Акциянын абалы:
Жаңы оригинал, 8 даана запасы бар.
Ship From:
Hong Kong
Жөнөтүү жолу:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Сурам онлайн
Part саны
Өндүрүүчү
Саны талап кылуу
компаниянын аталышы
Байланыш аты
E-почта
Phone
билдирүү
Verify Code киргизип, "Тапшыруу" баскычын чыкылдатыңыз
Part саны THR 20-7215WI
Акциянын саны 8 pcs Stock
Category Power Supplies - Board тоосу > DC DC Converters
Коргошун Free Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output: 1 24V
Voltage - Жалгыз 3 kV
Voltage - Input (Min) 40V
Voltage - Input (Max) 160V
Түрү Isolated Module
Камсыздоочу түзмөк Package -
Стандарттык номер 62368-1
Көлөм / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
катар THR 20WI (20W)
Power (Уоттс) 20 W
Топтом / Case 6-DIP Module
Пакет Tube
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Жыйынтыктары, саны 1
монтаждык түрү Through Hole
Өзгөчөлүктөрү Adjustable Output, Remote On/Off
натыйжа 86%
Учурдагы - Output (Max) 833mA