THR 20-7215WI ImageWyświetl większy obraz
Obraz może być reprezentacją.
Zobacz specyfikacje, aby poznać szczegóły produktu.
THR 20-7215WI
W magazynie 8 pcs Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Producent Part Number:
THR 20-7215WI
Producent / marka
Traco Power
Część opisu:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Arkusze danych:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Stan ołowiu / status RoHS:
Stan magazynowy:
Nowy oryginalny, 8 szt. Zapasów Dostępne.
Statek z:
Hong Kong
Sposób wysyłki:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Zapytanie online
Part Number
Producent
Wymagaj ilości
Nazwa firmy
Nazwa Kontaktu
E-mail
Telefon
Wiadomość
Wprowadź kod weryfikacyjny i kliknij "Prześlij"
Part Number THR 20-7215WI
Producent / marka Traco Power
Wielkość zbiorów 8 pcs Stock
Kategoria Zasilacze - Płyta montażowa > Konwertery DC DC
Opis 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Stan ołowiu / status RoHS: RoHS Compliant
Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3 kV
Napięcie - Wejście (Min) 40V
Napięcie - wejściowa (maks) 160V
Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet -
Numer standardowy 62368-1
Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Seria THR 20WI (20W)
Moc (W) 20 W
Package / Case 6-DIP Module
Pakiet Tube
temperatura robocza -40°C ~ 80°C (With Derating)
Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Adjustable Output, Remote On/Off
Wydajność 86%
Obecny - Wyjście (Max) 833mA