THR 20-7215WI Imageהצג תמונה גדולה יותר
התמונה עשויה להיות ייצוג.
ראה מפרט עבור פרטי המוצר.
THR 20-7215WI
במלאי 8 pcs מחיר ייחוס (בדולר ארה"ב)
1+
יַצרָן מספר חלק:
THR 20-7215WI
יצרן / מותג
Traco Power
חלק תיאור:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
גיליונות נתונים:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS:
תנאי מלאי:
חדש המקורי, 8 מחשבים אישיים זמין.
נשלח מ:
Hong Kong
דרך המשלוח:
DHL/Fedex/TNT/UPS
חקירה מקוון
מספר חלק
יַצרָן
דרוש כמות
שם החברה
שם איש קשר
אֶלֶקטרוֹנִי
טלפון
הוֹדָעָה
אנא הכנס קוד אימות ולחץ על "שלח"
מספר חלק THR 20-7215WI
יצרן / מותג Traco Power
כמות מלאי 8 pcs Stock
קטגוריה ספקי כוח - הר לוח > ממירי DC DC
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS: RoHS Compliant
מתח - יציאה 4 -
מתח - יציאה 3 -
מתח - יציאה 2 -
מתח - יציאה 1 24V
מתח - בידוד 3 kV
מתח - כניסה (דקות) 40V
מתח - כניסה (מקס ') 160V
סוּג Isolated Module
מארז התקן של הספק -
מספר רגיל 62368-1
גודל / ממד 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
סִדרָה THR 20WI (20W)
הספק (ואט) 20 W
אריזה / מארז 6-DIP Module
חֲבִילָה Tube
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 80°C (With Derating)
מספר התפוקות 1
סוג השמה Through Hole
מאפיינים Adjustable Output, Remote On/Off
יְעִילוּת 86%
זרם - יציאה (מקס ') 833mA