THR 20-7215WI ImagePogledajte veću sliku
Slika može biti prikaz.
Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
THR 20-7215WI
Na lageru 8 pcs Referentna cijena (u američkim dolarima)
Proizvođač Dio brojeva:
THR 20-7215WI
Proizvođač / robna marka
Traco Power
Dio opisa:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Liste podataka:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Status slobodnog olova / RoHS-a:
Stanje stanja:
Dostupan je novi izvorni, 8 kom.
Pošalji od:
Hong Kong
Način otpreme:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Upit Online
Dio brojeva
Proizvođač
Zahtijevajte količinu
Naziv tvrtke
Ime kontakta
E-mail
Telefon
Poruka
Unesite kod za provjeru i kliknite "Pošalji"
Dio brojeva THR 20-7215WI
Proizvođač / robna marka Traco Power
Količina 8 pcs Stock
Kategorija Napajanja - Ugradnja na ploči > DC DC pretvornici
Opis 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Status slobodnog olova / RoHS-a: RoHS Compliant
Napon - izlaz 4 -
Napon - izlaz 3 -
Napon - izlaz 2 -
Napon - izlaz 1 24V
Napon - Izolacija 3 kV
Napon - ulaz (min) 40V
Napon - ulaz (maks.) 160V
Tip Isolated Module
Paket uređaja za dobavljače -
Standardni broj 62368-1
Veličina / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Niz THR 20WI (20W)
Snaga (Watts) 20 W
Paket / slučaj 6-DIP Module
Paket Tube
Radna temperatura -40°C ~ 80°C (With Derating)
Broj izlaza 1
Vrsta montaže Through Hole
Značajke Adjustable Output, Remote On/Off
efikasnost 86%
Struja - izlaz (maks.) 833mA