THR 20-7215WI ImageLihat imej yang lebih besar
Imej mungkin perwakilan.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
THR 20-7215WI
Dalam stok 8 pcs Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Pengeluar Nombor Bahagian:
THR 20-7215WI
Pengilang / jenama
Traco Power
Sebahagian daripada Penerangan:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Helaian data:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Status Status Percuma / Rosh Status:
Keadaan Stok:
Baru asli, 8 pcs Stock Available.
Kapal Dari:
Hong Kong
Cara Penghantaran:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Pertanyaan Dalam Talian
Nombor Bahagian
Pengeluar
Memerlukan Kuantiti
nama syarikat
Nama Kenalan
E-mel
Telefon
Mesej
Sila masukkan Kod Pengesahan dan klik "Serah"
Nombor Bahagian THR 20-7215WI
Pengilang / jenama Traco Power
Kuantiti Stok 8 pcs Stock
Kategori Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters
Penerangan 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Status Status Percuma / Rosh Status: RoHS Compliant
Voltan - Output 4 -
Voltan - Output 3 -
Voltan - Output 2 -
Voltan - Output 1 24V
Voltan - Pengasingan 3 kV
Voltan - Input (Min) 40V
Voltan - Input (Max) 160V
Jenis Isolated Module
Pembekal Peranti Pakej -
Nombor standard 62368-1
Saiz / Dimensi 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Siri THR 20WI (20W)
Kuasa (Watt) 20 W
Pakej / Kes 6-DIP Module
Pakej Tube
Suhu Operasi -40°C ~ 80°C (With Derating)
Jumlah Output 1
pemasangan Jenis Through Hole
ciri-ciri Adjustable Output, Remote On/Off
kecekapan 86%
Semasa - Output (Max) 833mA