THR 20-7215WI ImageZobraziť väčší obrázok
Obraz môže byť reprezentovaný.
Pozri špecifikácie pre podrobnosti o produkte.
THR 20-7215WI
Skladom 8 pcs Referenčná cena (v amerických dolároch)
Výrobca Číslo dielu:
THR 20-7215WI
Výrobca / značka
Traco Power
Časť popisu:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
listoch:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Stav voľného vodiča / RoHS:
Stav zásob:
Nový originál, 8 ks Skladom k dispozícii.
Odoslať z:
Hong Kong
Cesta zásielky:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Dotaz online
Číslo dielu
Výrobca
Požadované množstvo
meno spoločnosti
Kontaktné meno
E-mail
telefón
správa
Zadajte verifikačný kód a kliknite na tlačidlo "Odoslať"
Číslo dielu THR 20-7215WI
Výrobca / značka Traco Power
Množstvo zásob 8 pcs Stock
kategórie Napájacie zdroje - montáž na dosku > DC DC konvertory
popis 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Stav voľného vodiča / RoHS: RoHS Compliant
Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 3 kV
Napätie - vstup (min) 40V
Napätie - vstup (Max) 160V
typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení -
Štandardné číslo 62368-1
Veľkosť / rozmer 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
séria THR 20WI (20W)
Výkon (watty) 20 W
Balík / puzdro 6-DIP Module
Balík Tube
Prevádzková teplota -40°C ~ 80°C (With Derating)
Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole
Vlastnosti Adjustable Output, Remote On/Off
efektívnosť 86%
Prúd - výstup (Max) 833mA