THR 20-7215WI ImageZobrazit větší obrázek
Obraz může být reprezentován.
Podrobné informace o specifikaci viz specifikace.
THR 20-7215WI
Na skladě 8 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
THR 20-7215WI
Výrobce / značka
Traco Power
Část popisu:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheety:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Stav volného vedení / RoHS:
Stav zásob:
Nový originál, 8 ks Skladem k dispozici.
Odeslat z:
Hong Kong
Cesta zásilky:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Online poptávka
Part Number
Výrobce
Požadované množství
Jméno společnosti
kontaktní jméno
E-mailem
Telefon
Zpráva
Zadejte kód ověření a klikněte na tlačítko Odeslat
Part Number THR 20-7215WI
Výrobce / značka Traco Power
Množství zásob 8 pcs Stock
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče
Popis 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 24V
Napětí - Izolace 3 kV
Napětí - vstup (Min) 40V
Napětí - vstup (Max) 160V
Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package -
Standardní číslo 62368-1
Velikost / Rozměry 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Série THR 20WI (20W)
Příkon (W) 20 W
Paket / krabice 6-DIP Module
Balík Tube
Provozní teplota -40°C ~ 80°C (With Derating)
Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole
Funkce Adjustable Output, Remote On/Off
Účinnost 86%
Proud - výstup (Max) 833mA