THR 20-7215WI Imageကြည့်ရန်ပိုကြီးတဲ့ပုံရိပ်
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။
ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်ကျန်တာတွေကြည့်ရှုပါ။
THR 20-7215WI
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ 8 pcs (အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
ထုတ်လုပ်သူ အပိုင်းအရေအတွက်:
THR 20-7215WI
ထုတ်လုပ်သူ / ကုန်အမှတ်တံဆိပ်
Traco Power
ဖျေါပွခကျြ၏တစိတ်တပိုင်း:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ:
စတော့အိတ်အခြေအနေ:
မှစ. သင်္ဘော:
Hong Kong
တင်ပို့ Way ကို:
DHL/Fedex/TNT/UPS
စုံစမ်းစစ်ဆေးရေးအွန်လိုင်း
အပိုင်းအရေအတွက်
ထုတ်လုပ်သူ
အရေအတွက်လိုအပ်
ကုမ္ပဏီအမည်
ဆက်သွယ်ရန်အမည်
E-mail ကို
ဖုန်းနံပါတ်
မက်ဆေ့ခ်ျကို
Code ကို Verify ကိုရိုက်ထည့်ပေးပါနှင့် "Submit" ကိုကလစ်နှိပ်ပါ
အပိုင်းအရေအတွက် THR 20-7215WI
စတော့အိတ်အရေအတွက် 8 pcs Stock
အမျိုးအစား power supply - ဘုတ်အဖွဲ့တောင်မှာ > DC က, DC converters
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ: RoHS Compliant
ဗို့ - Output 4 -
ဗို့ - Output 3 -
ဗို့ - Output 2 -
ဗို့ - Output 1 24V
ဗို့ - အထီးကျန်ထားခြင်း 3 kV
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (အောင်မင်း) 40V
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်) 160V
ပုံစံ Isolated Module
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ -
စံနံပါတ် 62368-1
Size ကို / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
စီးရီး THR 20WI (20W)
Power က (Watts) 20 W
package / ဖြစ်ရပ်မှန် 6-DIP Module
အထုပ် Tube
Operating အပူချိန် -40°C ~ 80°C (With Derating)
ရလဒ်မျာအရေအတွက် 1
mounting အမျိုးအစား Through Hole
အင်္ဂါရပ်များ Adjustable Output, Remote On/Off
ထိရောက်မှု 86%
လက်ရှိ - Output (မက်စ်) 833mA