THR 20-7215WI ImageResmi büyüt
Görüntü gösterimde olabilir.
Ürün detaylarına bakınız.
THR 20-7215WI
Stokta var 8 pcs Referans Fiyatı (ABD Doları cinsinden)
Üretici firma Parça Numarası:
THR 20-7215WI
Üretici / Marka
Traco Power
Açıklama bölümü:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Veri sayfaları:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu:
Stok Durumu:
Yeni orijinal, 8 adet Stok Mevcut.
Gemiden:
Hong Kong
Sevkiyat yolu:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Çevrimiçi Sorgulama
Parça Numarası
Üretici firma
Miktar gerektirir
Şirket Adı
Kişi Adı
E-mail
Telefon
Mesaj
Lütfen Doğrulama Kodunu girin ve "Gönder" i tıklayın
Parça Numarası THR 20-7215WI
Üretici / Marka Traco Power
Stok miktarı 8 pcs Stock
Kategori Güç Kaynakları - Panel Montajı > DC DC Dönüştürücüler
Açıklama 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu: RoHS Compliant
Gerilim - Çıkış 4 -
Gerilim - Çıkış 3 -
Gerilim - Çıkış 2 -
Gerilim - Çıkış 1 24V
Gerilim - İzolasyon 3 kV
Gerilim - Giriş (Min) 40V
Gerilim - Giriş (Max) 160V
tip Isolated Module
Tedarikçi Cihaz Paketi -
Standart sayı 62368-1
Boyut / Boyut 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Dizi THR 20WI (20W)
Güç (Watt) 20 W
Paket / Kutu 6-DIP Module
Paketi Tube
Çalışma sıcaklığı -40°C ~ 80°C (With Derating)
Çıkış Sayısı 1
bağlantı Tipi Through Hole
Özellikler Adjustable Output, Remote On/Off
verim 86%
Akım - Çıkış (Max) 833mA