THR 20-7215WI ImageҮлкен кескінді көру
Сурет ұсыну болуы мүмкін.
Өнім туралы егжей-тегжейлерді қараңыз.
THR 20-7215WI
Қоймада 8 pcs Анықтама бағасы (АҚШ долларымен)
Өндіруші Бөлшек нөмірі:
THR 20-7215WI
Өндіруші / Бренд
Traco Power
Сипаттама бөлігі:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Деректер кестелері:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі:
Қор қорының жағдайы:
Жаңа түпнұсқа, 8 дана қор бар.
Қайдан келу:
Hong Kong
Жіберу жолы:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Онлайн сұрау
Бөлшек нөмірі
Өндіруші
Саны қажет
Компанияның Аты
Байланысу аты
Электрондық пошта
Телефон
Хабар
Тексеру кодын енгізіңіз және «Жіберу» басқышын басыңыз
Бөлшек нөмірі THR 20-7215WI
Өндіруші / Бренд Traco Power
Сток саны 8 pcs Stock
Санат Қуат көздері - Желдеткіш панелі > DC DC түрлендіргіштері
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі: RoHS Compliant
Кернеу - Шығу 4 -
Кернеу - Шығу 3 -
Кернеу - Шығу 2 -
Кернеу - Шығыс 1 24V
Кернеу - оқшаулау 3 kV
Кернеу - кіріс (мин) 40V
Кернеу - кіріс (макс.) 160V
Түрі Isolated Module
Жеткізуші құрылғысының бумасы -
Стандартты нөмір 62368-1
Өлшем / өлшемі 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Серия THR 20WI (20W)
Қуат (Ватт) 20 W
Пакет / корпус 6-DIP Module
Жіберілген жүк Tube
Жұмыс температурасы -40°C ~ 80°C (With Derating)
Шығару саны 1
Түрін орнату Through Hole
Мүмкіндіктер Adjustable Output, Remote On/Off
Өнімділік 86%
Ағымдағы - шығыс (макс.) 833mA