THR 20-7215WI ImageПереглянути збільшене зображення
Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей виробу.
THR 20-7215WI
В наявності 8 pcs Стандартна ціна (у доларах США)
Виробник Номер частини:
THR 20-7215WI
Виробник / Бренд
Traco Power
Частина опису:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Технічні таблиці:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Статус безкоштовного статусу / RoHS:
Статутний стан:
Новий оригінал, 8 шт.
Корабель від:
Hong Kong
Шлях доставки:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Запит онлайн
Номер частини
Виробник
Вимагати кількість
Назва компанії
Контактна Особа
Електронна пошта
Телефон
повідомлення
Введіть код перевірки та натисніть "Надіслати"
Номер частини THR 20-7215WI
Виробник / Бренд Traco Power
Кількість запасів 8 pcs Stock
Категорія Блоки живлення - бортовий кріплення > DC DC перетворювачі
Статус безкоштовного статусу / RoHS: RoHS Compliant
Напруга - вихід 4 -
Напруга - вихід 3 -
Напруга - вихід 2 -
Напруга - вихід 1 24V
Напруга - ізоляція 3 kV
Напруга - вхід (мін) 40V
Напруга - вхід (Макс) 160V
Тип Isolated Module
Пакет пристрою постачальника -
Стандартний номер 62368-1
Розмір / розмір 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Серія THR 20WI (20W)
Потужність (Вт) 20 W
Пакет / Корпус 6-DIP Module
Пакет Tube
Робоча температура -40°C ~ 80°C (With Derating)
Кількість виходів 1
Тип монтажу Through Hole
Особливості Adjustable Output, Remote On/Off
Ефективність 86%
Поточний - вихідний (Макс) 833mA