THR 20-7215WI Imageمشاهده تصویر بزرگتر
تصویر ممکن است نماینده باشد
مشاهده مشخصات برای جزئیات محصول.
THR 20-7215WI
در انبار 8 pcs قیمت مرجع (در دلار آمریکا)
سازنده شماره قطعه:
THR 20-7215WI
سازنده / نام تجاری
Traco Power
بخشی از توضیحات:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
برگه های اطلاعات:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS:
وضعیت سهام:
جدید جدید، 8 موجودی انبار موجود است.
کشتی از:
Hong Kong
راه حمل و نقل:
DHL/Fedex/TNT/UPS
درخواست آنلاین
شماره قطعه
سازنده
مقدار مورد نیاز
نام شرکت
نام تماس
پست الکترونیک
تلفن
پیام
لطفا کد تأیید را وارد کنید و روی «ثبت» کلیک کنید
شماره قطعه THR 20-7215WI
سازنده / نام تجاری Traco Power
مقدار سهام 8 pcs Stock
دسته بندی لوازم برق - انجمن کوه > مبدل DC DC
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS: RoHS Compliant
ولتاژ - خروجی 4 -
ولتاژ - خروجی 3 -
ولتاژ - خروجی 2 -
ولتاژ - خروجی 1 24V
ولتاژ - جداسازی 3 kV
ولتاژ - ورودی (حداقل) 40V
ولتاژ ورودی - (حداکثر) 160V
نوع Isolated Module
کننده بسته بندی دستگاه -
شماره استاندارد 62368-1
اندازه / ابعاد 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
سلسله THR 20WI (20W)
برق (وات) 20 W
بسته بندی / مورد 6-DIP Module
بسته بندی کردن Tube
دمای عملیاتی -40°C ~ 80°C (With Derating)
تعداد خروجی 1
نصب و راه اندازی نوع Through Hole
امکانات Adjustable Output, Remote On/Off
بهره وری 86%
کنونی - خروجی (حداکثر) 833mA