THR 20-7215WI ImageВижте по-голямо изображение
Изображението може да бъде представено.
Вижте спецификациите за подробности за продукта.
THR 20-7215WI
В наличност 8 pcs Референтна цена (в щатски долари)
Производител Номер на частта:
THR 20-7215WI
Производител / марка
Traco Power
Част от описанието:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Информационни листове:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS:
Състояние на запаса:
Нов оригинален, 8 бр наличност.
Кораб от:
Hong Kong
Пътят на доставката:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Запитване онлайн
Номер на частта
Производител
Изисква количество
Име на фирмата
име за контакт
Електронна поща
телефон
съобщение
Моля, въведете кода за потвърждение и кликнете върху „Изпращане“
Номер на частта THR 20-7215WI
Стойност на акциите 8 pcs Stock
категория Захранващи устройства - монтаж на плот > DC DC конвертори
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS: RoHS Compliant
Напрежение - изход 4 -
Напрежение - изход 3 -
Напрежение - изход 2 -
Напрежение - изход 1 24V
Напрежение - Изолация 3 kV
Напрежение - Вход (Мин) 40V
Напрежение - Вход (Макс) 160V
Тип Isolated Module
Пакет на доставчик на устройства -
Стандартен номер 62368-1
Размер / Размер 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
серия THR 20WI (20W)
Мощност (ватове) 20 W
Пакет / касета 6-DIP Module
Пакет Tube
Работна температура -40°C ~ 80°C (With Derating)
Брой изходи 1
Тип монтаж Through Hole
Характеристика Adjustable Output, Remote On/Off
Ефективност 86%
Ток - изход (макс.) 833mA